Konumunuz alınıyor lütfen bekleyin...
Kullanıcı Girişi
Yanlış bir e-posta adresi girdiniz.
Şifrenizi hatalı tuşladınız.
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Lütfen geçerli bir e-mail adresi girin.
Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalı.
Ad soyad alanı hatalı, lütfen kontrol edin.
Şifre Hatırlatma
Yanlış bir e-posta adresi girdiniz.
Lütfen kayıt olurken kullandığınız e-posta adresini yazınız. Şifreniz bu adrese gönderilecektir.
Yükleniyor
Kapat
  • Yakınımdaki Oteller
  • Son Aramalar
Bağlantı Kopyalandı
KAPAT

Antalya Gece Hayatı

Antalya Gece Hayatı - Eğlence Mekanları

Hareketli yaz akşamları deyince aklan gelen ilk bölgelerden biridir Antalya… Herkesin eğlence anlayışına hitap edebilecek çok sayıda mekan barındıran Antalya'da eğlence, sabahın ilk ışıklarına kadar hiç dinmiyor.

Antalya'nın gece hayatı oldukça renklidir. Hem yerli hem yabancı turistin ilgisini çeken Antalya, eğlence deyince akla ilk gelen adreslerden biri. Marina ve çevresinde bulunan çok sayıda disko, bar, gece kulübü ve pub yer alıyor. Bu anlamda en popüler mekanlar da yine bu bölgede bulunuyor. Özellikle canlı müzik severlerin tercih ettiği marinada, keyifli bir yaz akşamı geçirebilmeniz mümkün. Hiphop, rock ve tekno müzik ile eğlenceye doymak isterseniz de, yine marina bölgesini tercih edebilirsiniz.

İngiliz pubların, meyhanelerin ve türkü barların ağırlıkta olduğu Kaleiçi bölgesi de, Antalya gece hayatının vazgeçilmez adreslerinden biri. Kaleiçi'nde değişik dans performanslarına şahit olabileceğiniz pek çok gece kulübü de bulunuyor. Sabaha kadar açık olan bu mekanlar, zengin içki menüleriyle de dikkat çekiyor.

Antalya gece hayatına ışık tutan diğer bölgelerden biri de Kemer bölgesi. Burada da yine çok sayıda disko, rock bar ve pub yer alıyor. Uluslararası Altın Portakal Film Festivali dönemine denk gelirseniz, bu bölgede gece hayatının daha da hareketlendiğine şahit olacaksınız. Festival süresince daha canlı bir hale bürünen bu mekanlarda, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence hiç bitmiyor.

Antalya'nın hangi bölgesine gidecek olursanız olun, hemen hemen tüm mekanlar, iğne atsanız yere düşmeyecek kadar kalabalık oluyor.

O meşhur köpüklü danslar, Antalya gece hayatı deyince akla ilk gelen eğlence türlerinden biri. Antalya'nın en gözde mekanlarından biri olan ve Kemer bölgesinde bulunan Inferno Club Kemer, bu tarzda eğlence arayanların uğrak noktalarından biri hatta. Özellikle gece yarısından sonra kalabalığın iyice arttığını ve müzik volümünün gittikçe yükseldiğine şahit olabilirsiniz. Gece yarısından önce gelirseniz, romantik dakikalar yaşayabileceğiniz sakin bir mekan halinde oluyor Inferno.

Antalya gece hayatı fazlasıyla renkli ve çeşitli olduğu için, her gece farklı bir eğlence anlayışı benimseyebilirsiniz. Sakin bir mekanda içkinizi içerken, kendinizi birden kalabalık bir dans pistinde de bulabilirsiniz. Yani Antalya gece hayatı, böylesine geniş bir yelpazeye sahip.

person
sort
Ücretsiz Uygulamamız
Türkiye'de en iyi tatili planlamanın en hızlı ve keyifli yolu.
Yeni Liste Ekle
Bitti
Yeni Liste Ekle
Yeni liste oluşturuldu