Konumunuz alınıyor lütfen bekleyin...
Kullanıcı Girişi
Yanlış bir e-posta adresi girdiniz.
Şifrenizi hatalı tuşladınız.
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Lütfen geçerli bir e-mail adresi girin.
Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalı.
Ad soyad alanı hatalı, lütfen kontrol edin.
Şifre Hatırlatma
Yanlış bir e-posta adresi girdiniz.
Lütfen kayıt olurken kullandığınız e-posta adresini yazınız. Şifreniz bu adrese gönderilecektir.
Yükleniyor
Kapat
  • Yakınımdaki Oteller
  • Son Aramalar
Bağlantı Kopyalandı
KAPAT

Beşiktaş Restoranları

Beşiktaş Restoranları - Yemek Yenilecek Yerler

İstanbul Boğazı kıyılarından başlayıp, tepelere doğru uzanan, İstanbul'un en hareketli noktalarından biridir Beşiktaş… Tıpkı Taksim gibi Beşiktaş'ta cıvıl cıvıldır.
Tarihi dokunun, İstanbul Boğazı'nın esintileriyle birleştiği Beşiktaş, bu anlamda yabancı turistlerinde fazlasıyla ilgisini çekiyor. İstanbul gece hayatının da vazgeçilmez noktalarından biri olan Beşiktaş, alışveriş için de tercih edilen bir bölge. Bu nedenle Beşiktaş, yemek yenilecek yerler açısından oldukça fazla seçeneğe sahip.

Beşiktaş'ta yemek yenilecek yerlerin başında Beşiktaş Merkez geliyor. Özellikle ev yemekleri ve Türk lezzetlerini tadabileceğiniz pek çok mekan bulunuyor Beşiktaş Merkez'de. Keyifli bir akşam yemeğinin yanı sıra, eğlenmek için de Beşiktaş Merkez'i tercih edebilirsiniz.

Canınız dünya mutfağından bir şeyler çekiyorsa, Akaretler Yokuşu'nu tercih edebilirsiniz. Burada bulanan restoranlarda, damak zevkinize uygun pek çok alternatif bulabilirsiniz.

Beşiktaş'ta yemek yenilecek yerlerden biri de Ortaköy'dür. Çeşitli restoran ve kafelerin yanı sıra Ortaköy, bilindiği gibi İstanbul'da kumpir dendi mi akla gelen ilk semttir. Ortaköy Sahili'nde bulunan kumpircilerden, damak zevkinize uygun olanı seçebilir, Boğaziçi Köprüsü'ne karşı, kendinize eşsiz bir ziyafet çekebilirsiniz.

Canınız balık ve deniz ürünleri çekiyorsa, Beşiktaş'ta bu anlamda gidilebilecek en iyi mekanlar Arnavutköy'de bulunuyor. İstanbul'un en güzel manzarasına sahip olan semtlerinden biri olan Arnavutköy'de, dostlarınızla birlikte keyifli bir akşam yemeği geçirebilirsiniz.

Çeşitli restoranların ve kafelerin bulunduğu bir bölgede Bebek'tir. İstanbul'un diğer semtlerine göre Bebek'te bulunan restoranlar biraz daha pahalı olsa da, lezzetli ve keyifli bir öğle ya da akşam yemeği yiyebilmeniz mümkün.

Beşiktaş'ta hem yemek hem de eğlenmek istiyorsanız, Kuruçeşme sizin için doğru bir tercih olacaktır. İstanbul'un en lüks eğlence mekanlarına ev sahipliği yapan Kuruçeşme'de gündüz yemek, akşam ise bol eğlence mevcut.

Şimdiden afiyet olsun…

person
sort
Ücretsiz Uygulamamız
Türkiye'de en iyi tatili planlamanın en hızlı ve keyifli yolu.
Yeni Liste Ekle
Bitti
Yeni Liste Ekle
Yeni liste oluşturuldu