Konumunuz alınıyor lütfen bekleyin...
Kullanıcı Girişi
Yanlış bir e-posta adresi girdiniz.
Şifrenizi hatalı tuşladınız.
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Lütfen geçerli bir e-mail adresi girin.
Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalı.
Ad soyad alanı hatalı, lütfen kontrol edin.
Şifre Hatırlatma
Yanlış bir e-posta adresi girdiniz.
Lütfen kayıt olurken kullandığınız e-posta adresini yazınız. Şifreniz bu adrese gönderilecektir.
Yükleniyor
Kapat
  • Yakınımdaki Oteller
  • Son Aramalar
Bağlantı Kopyalandı
KAPAT

Çeşme Gece Hayatı

Çeşme Gece Hayatı - Eğlence Mekanları

Doğal güzellikleri, birbirinden güzel plajları ve bitmeyen gece hayatıyla Çeşme, en gözde tatil bölgelerinden biri…

Çeşme, sadece ülkemizin değil, tüm dünyanın da en popüler tatil beldelerinden biri haline geldi. Özellikle son zamanlarda ardı ardına açılan beach clublar, Çeşme'nin gece hayatına ışık tutan mekanlardır diyebiliriz. Gündüz dinlenebileceğiniz, gece ise eğlenebileceğiniz beach clublarda ünlü müzisyenler ve DJ'ler eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence hiç dinmiyor. Özellikle Aya Yorgi Koyu'nda bu anlamda pek çok beach club bulunuyor. Babylon Aya Yorgi, Indiba, Shayna Beach, Sole Mare Beach Club, ve Paparazzi Restaurant Bar Beach Club Çeşme'nin en gözde beach clubları arasında yer alıyor. Çeşme'de her tarza ve zevke uygun publar, barlar ve diskolarda bulunuyor.

Daha sakin ve keyifli akşamlar geçirmeyi düşünüyorsanız, Çeşme sahilde bulunan balık restoranlarını, soft canlı müzik yapan mekanları tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte klas ve elit kesim tarafından tercih edilen Çeşme Marina'da bulunan mekanlarda, beyaz teknelerin ahengi içerisinde, şarabınızı yudumlayabilirsiniz.

Son dönemlerde popülaritesini gittikçe arttıran ve Çeşme'ye 12 km mesafede bulunan Alaçatı'da, Çeşme gece hayatının vazgeçilmez adreslerinden biri. Eski Rum evlerinin mimarisine sahip restoranlar ve sokaklarda yer alan masalar, keyifli bir yaz akşamı geçirebilmeniz için oldukça ideal.

Çeşme'nin gece hayatı yalnızca mekanlarla sınırlı kalmıyor. Kalabalık arkadaş gruplarıyla gelenlerin düzenledikleri plaj partileri de oldukça popüler. Ateş başında gitar çalan gençlere katılabilir ya da ayaklarınızı denize doğru uzatarak, kendinize unutulmaz bir Ege gecesi yaşatabilirsiniz.

Çeşme gece hayatı, festival ve konserlerle de hayat buluyor. Özellikle Çeşme Kalesi civarında gerçekleştirilen pek çok etkinlik, farklı bir eğlence arayışında olanlara hitap edecek cinsten. Ayrıca Çeşme Açıkhava Tiyatro'sunda düzenlenen konserler de, farklı bir seçenek olarak düşünülebilir.

person
sort
Ücretsiz Uygulamamız
Türkiye'de en iyi tatili planlamanın en hızlı ve keyifli yolu.
Yeni Liste Ekle
Bitti
Yeni Liste Ekle
Yeni liste oluşturuldu