sort

Alibey Adası Otelleri

En iyi 112 , en uygun fiyatlar

search
Giriş Tarihi
30 Haziran
Çıkış Tarihi
01 Temmuz
person 2
child_friendly 0

Cunda Otel Fiyatları

Cunda son yıllarda yerli turistlerin akınına uğrayan bir yöre. Tabii pekçoğumuz bu adanın resmi adının Alibey Adası olduğunu bilmiyor olabilirsiniz.

Evet, genel olarak bilinen adı Cunda ancak şu an tüm resmi makamlardaki ismi Alibey Adası. Çok kısa bahsedeyim Alibey'den. Alibey; Ayvalık'ta kurtuluş savaşında düşmana ilk kurşunu atan kahramanımız. Adanın içinde Alibey hakkında pekçok yazı ve bilgi ...

Cunda son yıllarda yerli turistlerin akınına uğrayan bir yöre. Tabii pekçoğumuz bu adanın resmi adının Alibey Adası olduğunu bilmiyor olabilirsiniz.

Evet, genel olarak bilinen adı Cunda ancak şu an tüm resmi makamlardaki ismi Alibey Adası. Çok kısa bahsedeyim Alibey'den. Alibey; Ayvalık'ta kurtuluş savaşında düşmana ilk kurşunu atan kahramanımız. Adanın içinde Alibey hakkında pekçok yazı ve bilgi bulmanız mümkün.

Sahil şeridinde burnunuza mis gibi kokular yayan balık lokantaları çekecek ilk önce dikkatinizi Alibey Adası'nda. Lokantaların karşı tarafında Alibey Adası'nı hem süsleyen hem de sizi evinizde hissettirecek Alibey Adası butik otelleri göze çarpar.

Alibey Adası'nda kaliteli vakit geçirmek için pekçok olanak var. Ancak bunu sabaha kadar yüksek sesli müzikle eğlence ortamı yaratan koca koca barlar diskolar olarak değerlendirmeyen. Bana göre kaliteli vakitten bahsediyorum. Mesela tekne gezileri var. Öylesine güzel ki tekne turu dönşünde kendiniz orta kalınlıkta bir kitap bitirmişçesine donanmış hissedebilirsiniz. Zira turlarda adanın kara yoluyla ulaşımı pek de mümkün olmayan yerlerini görmeniz keşfetmeniz mümkün. Aynı zamanda Midilli Adası'ndan düzenlenen tekne turları ile pekçok yabancı turist de ziyaret ediyor Alibey Adası'nı.

Eşi bulunmayan güzelliklere sahip Alibey Adası'nda konaklayabileceğiniz Alibey Adası otellerini aşağıda bulabilirsiniz. Pekçoğu butik otel konseptinde, ev sıcaklığında. Yani tatile değil de bir dostunuzun evine gidiyormuş gibi hissettiriyorlar.

Tarihte pekçok sahneye ve tarihçiye mekan olmuş Alibey Adası. Benim araştırdığıma göre en az 12 tarihçi yazmış ada hakkında. Bence bu bile Alibey Adası'başka bir şeref başka bir güzellik katıyor.

Dünden bugüne gelen güzellik; Ekatonisos, Yund, Moshonisia, Cunda, Alibey adası. Alibey Adası hakkında başka yazılarımda da yazdığım şu alttaki yazımı okumanızı öneririm;

"Ada hakkında ilk bilgi veren kişi Yunanlı tarihçi Heredot. M.Ö. 450 yıllarında yöreden Ekatonisos olarak bahsetmiştir. Piri Reis'in Kitab-ı Bahriyesi'nde bahsettiği Yund Adaları'nın bu bölgeye ait olduğu tahmin edilmektedir. Piri Reis adaların üzerinde başıboş gezen eşek, at ve kısraklardan esinlenerek bölgedeki adalara Yund Adaları ismini vermiş olduğu tahmin ediliyor. Daha sonra Cunda ve Moshonisia (Kokulu Ada)isimleriyle tanınıyordu. Şimdi Albey Adası...

Moshos sözcüğü için de iki düşünce ileriye sürülüyor. Birinci görüşe göre zengin bitki örtüsünden çıkan kokuların, denizden gelen iyot ve oksijenle birleşiminden ileri geliyor. İkinci görüşe göre ise; 1530'lu yıllarda büyük adanın batısındaki küçük bir adada Moshas adında kötü ün salmış bir korsan, ailesi ve ortağı ile beraber yaşıyordu. Korsan, Osmanlı Donanması yöreye gelince adayı terk etmek zorunda kaldı. O tarihten sonra korsanın yaşadığı adaya Moshonisos, bölgedeki adalar grubuna da Moshonisia denmeye başladı. İtalyanca bir sözcük olan Cunda ise bir denizcilik terimi olarak yelken açmak ya da işaret sancaklarını çekmek için konulmuş yatay çubukların her iki ucu anlamına geliyor.

Cunda'nın yanı sıra kullanılan Alibey Adası ismi de, Kurtuluş Savaşı'nda padişahın 'Yunanlılara teslim olun' emrine karşı gelerek silahlı mücadeleye başlayan ilk birliğin kumandanı Yarbay Ali Çetinkaya'ya ithaftır. Cunda doğal güzellikleri ve tarihi yapıları nedeniyle koruma altına alınmış ve 1976 yılında Ayvalık ve çevresindeki 17.900 hektarlık alan doğal ve tarihi sit alanı olarak kabul edilmiş. Burada mübadele öncesinden, Rum Ortodoks cemaatinden kalma birçok kilise ve manastır var. Son olarak 'Aşıklar Tepesi' olarak bilinen mevkiide bulunan değirmenin restorasyonu 2006 yılında tamamlandı ve ziyarete açıldı. Adada, halen restorasyon için sponsor bekleyen pek çok tarihi eser bulunuyor. Zaten Alibey Adası otelleri ve Alibey Adası Butik Otelleri'nin pekçoğuda bu eski binalardan dönüştürülmüş.

Varmısınız Alibey'de, güneşi tepelerden izleyerek batırmaya, gülkurusu renkli, sarımsak taşından yapılan, kapı tokmaklarının, balkon demirlerinin kadın figürleriyle süslenmiş tarih kokan evlerinin olduğu ada sokaklarında dolaşmaya, Taş kahvede yorgunluk kahvesi içmeye, tertemiz koylarında yüzmeye, beceriniz varsa dalmaya...

Gidesiniz geldi dimi? Albey ADası otel rezervasyonunuzu yapın, size hangisi hitap ediyorsa: Alibey Butik otellerinden, Alibey pansiyonlarından, Alibey Adası apart otellerinden, Alibey adası otellerinden birini seçin, bavulunuzu hazırlayın, alın sevdiklerinizi yanınıza, siz de Alibey(Cunda)'nın tadına varın.

Cunda Otel Fiyatları

Cunda Otel Fiyatları

Dört mevsim bir başka güzel olan Cunda, hafta sonu ya da kısa tatiller için, kafa dinelmek için oldukça ideal bir destinasyon. Cunda otel fiyatları da yıl boyunca oldukça ekonomik fiyatlara sahip.

Balıkesir'in Ayvalık ilçesi sınırları içinde yer alan Cunda ya da Alibey Adası Ayvalık koyunda yer alan 22 adadan biri. Eskiden bir ada olan sonrada bir köprü ile ana karaya bağlanarak yarımada statüsüne kavuşan Cunda, aynı zamanda bu takım içerisinde yerleşimin olduğu tek ada olma özelliğine sahiptir. Birde Cunda ülkemizdeki Gökçeada, Bozcaada, Uzunada'dan sonra gelen dördüncü büyük adamızdır. Arnavut kaldırımlı dar sokaklarında karşılıklı konumlanmış Eski Rum ve Türk evleriyle, sahildeki balıkçı lokantalarıyla tatilcileri yılın dört mevsimi adeta bir mıknatıs gibi kendine çekmektedir.

Ayvalık ilçe merkezinden yaklaşık 10 km uzaklıkta yer Cunda'da genellikle butik oteller ve küçük hizmet vermektedir. Bu otellerin birçoğu da yılın dört mevsimi açık olup misafirlerini ağırlamaktadır. Genellikle oda+kahvaltı konseptte hizmet veren tesisler kış aylarında yaz sezonu için erken rezervasyon kampanyaları düzenlemektedir. Bu kampanyalarla cunda otel fırsatları ekonomik konaklama imkanları sunmaktadır.

Cunda adası otel fiyatları kış ve bahar aylarında 80TL'den başlayan fiyatlara sahiptir. Yaz sezonunda ise bu fiyatlar yaklaşık 150TL olmaktadır. Erken rezervasyon kampanyalarının başladığı bugünlerde sizler de yaz sezonu için Cunda tatili planlıyorsanız bu kampanyalardan faydalanabilir, daha ekonomik fiyatlara rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Cunda butik otel fiyatları bölgede bulunan tüm oteller arasında da farklılaşmaktadır. Bu farklılaşmadaki en önemli sebep bölgede bulunan butik otellerin verdiği hizmetlerin farklılaşması ve otel olanaklarının değişmesi etkilidir.

2019 Cunda otel fiyatları geçtiğimiz seneyle kıyaslandığında gecelik konaklama fiyatlarının çok fazla değişmediğini görmekteyiz. Özellikle de ekonomik fiyatlara sahip olan Cunda apart otel fiyatları neredeyse aynı kalmış bile diyebiliriz.

2019 Cunda otel fiyatları ekonomik olsun istiyorsanız kesinlikle erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmalısınız. Ayrıca erken rezervasyon kampanyalarını kaçırdıysanız ve yine de tesise çok fazla para vermek istemiyorsanız ucuz Cunda otel fiyatları için bölgenin en kalabalık zamanı olan 15 Haziran ve 15 Eylül dışında kalan zamanlarda tatilinizi planlayabilirsiniz.

Daha Fazla Oku»

En İyi 10 Cunda Oteli

Kapya Otel
Kapya Otel

Ayvalık - 5 Misafir Yorumu

10
475 TL
En Uygun Fiyat
keyboard_arrow_right

Kapya Otel Cunda

Apart Otel - Ayvalık - 5 Misafir Yorumu

Kapya Otel, Balıkesir sınırları içerisinde yer alan Ayvalık'ın en sevilen adası Cunda'da misafirlerini ağırlamaktadır. Cunda'nın merkezinde konumlanmış olan tesis, Ege mimarisine sahip Eski bir Rum evinde hizmet vermektedir. Denize sadece 100 metre mesafede bulunan otelin, açık ... Kapya Otel, Balıkesir sınırları içerisinde yer alan Ayvalık'ın en sevilen adası Cunda'da misafirlerini ağırlamaktadır. Cunda'nın merkezinde konumlanmış olan tesis, Ege mimarisine sahip Eski bir Rum evinde hizmet vermektedir. Denize sadece 100 metre mesafede bulunan otelin, açık yüzme havuzundan sadece konuklar faydalanabilmektedir. Tesisin ortak kullanım alanlarında ve konaklama birimlerinde Wi - Fi erişimli kablosuz internet ağı vardır. Kapya Otel'in her bir odası eski evinin ruhunu korumak için özenle döşenip klima ile donatılmıştır. Odaların hepsinin duvarlarında tablolar yer alır. Her oda oturma alanı ve uydu yayını bulunan televizyonludur. Bazı odalarda özel mutfak da sağlanmıştır. Her sabah misafirler Ayvalık'ın özel lezzetlerinin de yer aldığı açık büfe kahvaltıyla güne başlamaktadır. Otelin kafe-barında yöresel lezzetlerin ve içeceklerin tadını tüm konuklar çıkarabilmektedir. En yakın otobüs durağı otele sadece 2 dakikalık yürüme, Edremit Körfez Koca Seyit Havalimanı ise 45 km mesafededir

Cunda Otel Deniz
Cunda Otel Deniz

Ayvalık - 10 Misafir Yorumu

10
391 TL
En Uygun Fiyat
keyboard_arrow_right

Cunda Otel Deniz Cunda

Butik Otel - Ayvalık - 10 Misafir Yorumu

Ayvalık’a bağlı Cunda (Alibey) Adası’nda bulunan Cunda Otel Deniz, denize sıfır konumda, toplam 18 odası ile konuklarına butik otel hizmeti sunmaktadır. Ada merkezine 200 metre mesafedeki otelin kendine özel plajı ve iskelesi bulunmaktadır. Otelin bahçesindeki çim alanlarda ... Ayvalık’a bağlı Cunda (Alibey) Adası’nda bulunan Cunda Otel Deniz, denize sıfır konumda, toplam 18 odası ile konuklarına butik otel hizmeti sunmaktadır. Ada merkezine 200 metre mesafedeki otelin kendine özel plajı ve iskelesi bulunmaktadır. Otelin bahçesindeki çim alanlarda bulunan hamak ve minderlerden oluşan dinlenme alanları huzurlu bir tatil ortamı sunmaktadır. Temizliğe büyük önem verilen otelin son derece sade döşenmiş odalarında klima, uydu yayınlı televizyon, telefon, minibar, kablosuz internet, çay&kahve seti, saç kurutma makinesi, duş, WC ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Cunda Otel Deniz’in deniz manzaralı restoranında her sabah organik kahvaltılıklar ve yerel tatlardan oluşan zengin bir kahvaltı sunulmaktadır. Kendi zeytinyağlarını üreten otelde Ege ve Girit mutfağının ağırlıkta olduğu zengin bir menü ile konuklar ağırlanmaktadır. Yöresel ev yemekleri, mezeler, taze deniz mahsülleri ve ızgaralardan oluşan lezzetler akşamları otelin iskelesine kurulan şık sofralarda konuklara servis edilmektedir. Cunda Adası çok sayıda doğal ve kültürel güzelliğe ev sahipliği yapmaktadır. Despot Evi, Kız Okulu, Agios Yannis Kilisesi ve Aşıklar Tepesi otele yakın çevrede görülmesi önerilen yerler arasındadır. Ayrıca otel bünyesindeki tur masasından destek alınarak bölgede yapılan günü birlik tekne turlarına, gezilere ve aktivitelere katılma imkanı bulunmaktadır. 24 saat resepsiyon, oda servisi ve araç kiralama gibi olanaklar sunan Cunda Otel Deniz, Ayvalık merkeze 3 km, Edremit Körfez Havaalanı’na 53 km uzaklıktadır

Cunda Aşiyan Butik Otel
Cunda Aşiyan Butik Otel

Ayvalık - 155 Misafir Yorumu

10
300 TL
En Uygun Fiyat
keyboard_arrow_right

Cunda Aşiyan Butik Otel Cunda

Butik Otel - Ayvalık - 155 Misafir Yorumu

Cunda Aşiyan Butik Otel, Ayvalık'ın en sevilen noktalarından biri olan Cunda'da konuklarını ağırlamaktadır. Ücretsiz temin edeceğiniz bisikletler ile adanın tarih kokan sokakları arasında gezintiye çıkabilir, Rum mimarisini daha yakından keşfedebilirsiniz. Tesis ada merkezine 10 ... Cunda Aşiyan Butik Otel, Ayvalık'ın en sevilen noktalarından biri olan Cunda'da konuklarını ağırlamaktadır. Ücretsiz temin edeceğiniz bisikletler ile adanın tarih kokan sokakları arasında gezintiye çıkabilir, Rum mimarisini daha yakından keşfedebilirsiniz. Tesis ada merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Özel araçları ile gelen konuklar için otopark ücretsizdir. Ayrıca, araçsız gelen konuklar için ada merkezine ve otogara transfer servisleri ücretsizdir. Çamaşırhane ve oda servisi hizmetleri ise ücretli olarak verilmektedir. Cunda Aşiyan Butik Otel'de 2 adet süit oda, dört tane üç kişilik oda ve 5 tane de iki kişilik oda vardır. Sade mobilyalarla dekore edilmiş odaların her birinde ortopedik yatak, telefon, LCD ekran uy yayınlı TV, mini bar ve klima standart olarak bulunur. Ayrıca; saç kurutma makinesi, 24 saat sıcak su, havlular odalardaki tüm özel banyolarda tesis tarafından temin edilmiştir. Tesis olanakları arasında ayrıca bebek yatağı ve ek yatak imkanları sayılabilir. Tesis bünyesindeki restoranda konukların güne zinde bir kahvaltı yaparak başlamaları için kahvaltımızda servis edilen domates, biber ve salatalık gibi pek çok ürünü otelde organik olarak yetiştirilmektedir. Ayrıca, zeytin ve zeytinyağını tesisin markası ile üretilmektedir. Cunda Aşiyan Butik Otel, ünlü Sarımsaklı Plajı'na araba ile 15 dakika, Edremit Körfez Koca Seyit Havalimanı'na 40 dakika uzaklıktadır

YundAntik Cunda Konakları
YundAntik Cunda Konakları

Ayvalık - 5 Misafir Yorumu

10
436 TL
En Uygun Fiyat
keyboard_arrow_right

YundAntik Cunda Konakları Cunda

Butik Otel - Ayvalık - 5 Misafir Yorumu

YundAntik Cunda Konakları, Balıkesir Ayvalık Cunda’da bulunmaktadır. Cunda Adası, doğal güzellikleri kadar sahip olduğu turistik olanaklar ile de Ege’nin en eğlenceli ve güzel yerlerindedir. YundAntik Cunda Konakları; deluxe, standart ve taş odaları ile Cunda’nın otantik ... YundAntik Cunda Konakları, Balıkesir Ayvalık Cunda’da bulunmaktadır. Cunda Adası, doğal güzellikleri kadar sahip olduğu turistik olanaklar ile de Ege’nin en eğlenceli ve güzel yerlerindedir. YundAntik Cunda Konakları; deluxe, standart ve taş odaları ile Cunda’nın otantik mimarisine uygun olarak dizayn edilmiştir ve çağın tüm konforuna sahiptir. Toplamda 16 adet odası bulunmaktadır. Geniş bir bahçenin içinde bulunan dört ayrı binadan oluşmaktadır. Tesisin odalarında; mini bar, televizyon, klima, çay ve kahve makineleri, saç kurutma makinesi, sağlık havuzu, ışıklı makyaj aynası, internet, dijital kasa, merkezi ısıtma sistemi ve şömine bulunmaktadır. Otelde her gün kat temizliği yapılmaktadır. Otel, evcil hayvan kabul etmemektedir. YundAntik Cunda Konakları’nda sabah açık büfe kahvaltı ve açık büfe beş çayındaki yiyecekler ile konaklama süresince sıcak içecek standındaki içecekler ücretsizdir. Diğer tüm içecekler ücretlidir. Kahvaltı saatleri 09.00-12.00 arası ve beş çayı 17.00-20.00 saatleri arasında (kek ve kurabiye) verilmektedir. Tesiste verilen oda + kahvaltı konaklamalar çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulmaktadır. Otelin bahçesinde oturma alanları bulunmaktadır. Otelde 24 saat resepsiyon hizmet vermektedir. Tesis, 12 yaş altındaki misafirleri kabul etmemektedir. YundAntik Cunda Konakları, Burhaniye Meslek Yüksekokulu’na 43 km, Ayvalık Merkez’e 7 km, Ayvalık Devlet Hastanesi’ne 7 km, Şeytan Sofrası’na 17 km, Edremit Koca Seyit Havaalanı’na 45 km ve Paragon Alışveriş Merkezi’ne 8 km mesafede yer almaktadır. Otel bünyesinde otopark bulunmaktadır

Taş Bahçe Butik Otel
Taş Bahçe Butik Otel

Ayvalık - 67 Misafir Yorumu

10
500 TL
En Uygun Fiyat
keyboard_arrow_right

Taş Bahçe Butik Otel Cunda

Butik Otel - Ayvalık - 67 Misafir Yorumu

Başka hiçbir yere benzemeyen, her sokağında ve geçmişten miras evlerinde hikayeler barındıran Ayvalık Cunda’da kurulmuş Taş Bahçe Butik Otel, size buranın dokusunu yaşatmak arzusuyla hizmete başlamış. Girit ruhunu yansıtan taş binanın her noktasına dokunarak misafirleri için ... Başka hiçbir yere benzemeyen, her sokağında ve geçmişten miras evlerinde hikayeler barındıran Ayvalık Cunda’da kurulmuş Taş Bahçe Butik Otel, size buranın dokusunu yaşatmak arzusuyla hizmete başlamış. Girit ruhunu yansıtan taş binanın her noktasına dokunarak misafirleri için özenle hazırlamışlar. Bu sebeple sağlıklı ve otantik yapısı konuklarını her zaman cezp etmektedir. 10 odalı butik otel eskinin tadı, yeninin rahatlığı ile dekore edilmiş. 8 tanesinde çift kişilik yatak, 2 tanesinde de iki tane tek yatak konumlandırılmış. El işi tasarımlar, zanaatkar bir tavır sergileyen nadide objeler ve antika parçalar otelin dekorunda başrollere verilmiş. İştah kabartan bol çeşidin ikram edildiği kahvaltılar Cunda’da güne başlamaya ayrı bir tat katmaktadır. Zeytinyağının değerini bilen işletme sahipleri bu sağlıklı lezzete yemeklerinde her zaman yer vermektedir. Ağırlıklı olarak öğünlerde ev yemekleri hazırlanmaktadır. Sarımsak taşından inşa edilmiş serin taş binadan bahçe bölümünün güzel ortamına geçmekte yine konuklarını mutlu edecektir. Cunda Adası’nın merkezinde yer alan Taş Bahçe Butik Otel, Rahmi M. Koç Müzesi ve Aşıklar Tepesi’ne 500 m mesafededir. Cunda’da denize girebileceğiniz noktalardan Çataltepe-Patriça yol ayrımının yakınındadır. Uçakla en yakın havaalanı olan Edremit Körfez Koca Seyit Havalimanı’ndan ilçeye ulaşabilirsiniz. Taş Bahçe Butik Otel’e 50 km uzaklıktaki havaalanından dilerseniz ek ücret karşılığında otelin servis hizmetini alabilirsiniz. Otobüs ile ulaşım sağlayacak misafirler de Ayvalık garajında inerek Çataltepe-Patriça minibüslerine binip, yel değirmeninde inerek otele ulaşabilirler. Minibüsler ile Ayvalık Merkez’den de -yeni yol üzerinden- butik otele varabilirler. Yaşam alanlarınızda kimi zaman nostaljik anlar yaşayacağınız, aynı zamanda konforla konaklayacağınız Taş Bahçe Butik Otel'de ayrıcalıklı bir tatil için konaklayabilirsiniz

Cunda Efsane Otel
Cunda Efsane Otel

Ayvalık - 28 Misafir Yorumu

10
180 TL
En Uygun Fiyat
keyboard_arrow_right

Cunda Efsane Otel Cunda

Küçük Otel - Ayvalık - 28 Misafir Yorumu

Cunda Efsane Otel, Ayvalık'ın en sevilen bölgelerinden biri olan Cunda'da konuklarını ağırlamaktadır.Bahçesi de keyifli akşamlar geçirmeniz için hizmet vermektedir. Tesisin toplam oda sayısı 12 adet olup tümü standart, deniz manzaralı ve geniş balkonlara sahiptir. Tesisin tüm ... Cunda Efsane Otel, Ayvalık'ın en sevilen bölgelerinden biri olan Cunda'da konuklarını ağırlamaktadır.Bahçesi de keyifli akşamlar geçirmeniz için hizmet vermektedir. Tesisin toplam oda sayısı 12 adet olup tümü standart, deniz manzaralı ve geniş balkonlara sahiptir. Tesisin tüm konaklama yapan misafirlerine ücretsiz otopark hizmeti vardır. Cunda Efsane Otel'in tüm konaklama birimleri klima ile donatılmıştır. Birimlerde uydu yayınına sahip televizyon standart olarak sunulmaktadır. Birimlerin hepsinde yer alan özel banyo - wc'de saç kurutma makinesi ve havlu tesis tarafından temin edilmektedir. Misafirler, önceden rezervasyon yaptırmak şartı ile dalış okulunun eğitimlerine katılabilir, discovery dalışlar yapabilir ve brove sahibi olabilirler

Cunda Sevinç Otel
Cunda Sevinç Otel

Ayvalık - 88 Misafir Yorumu

10
200 TL
En Uygun Fiyat
keyboard_arrow_right

Cunda Sevinç Otel Cunda

Tatil Oteli - Ayvalık - 88 Misafir Yorumu

Cunda Sevinç Otel, Ayvalık'ın en sevilen yarımadası Cunda'da denize 100 metre mesafede konuklarını ağırlamaktadır. Yemyeşil bir bahçe içerisindeki binaya sahip olan tesisin her noktasında mavi beyaz renkler hakimdir. Cunda Merkez tesise sadece 1 km uzaklıktadır. Misafirler için 100 ... Cunda Sevinç Otel, Ayvalık'ın en sevilen yarımadası Cunda'da denize 100 metre mesafede konuklarını ağırlamaktadır. Yemyeşil bir bahçe içerisindeki binaya sahip olan tesisin her noktasında mavi beyaz renkler hakimdir. Cunda Merkez tesise sadece 1 km uzaklıktadır. Misafirler için 100 metre ilerideki plajda şezlonglar ve şemsiyeler mevcuttur. Cunda Sevinç Otel'in tüm konaklama birimlerinde klima standart olarak bulunmaktadır. Tesisin yeşil bahçesindeki şezlonglar kitap okumak ve güneşin tadını çıkarmak isteyenler için idealdir. Beyaz ve mavi rengin hakim olduğu konaklama birimlerinin tamamında Wi - Fi erişimli kablosuz internet ağı sunulmaktadır. Birimlerin tamamında duşlu özel banyo yer alır. Temiz banyo havluları tesis tarafından odalarda temin edilmiştir. Her sabah tesiste misafirlerin damak zevkine uygun, zeytinyağlılar, yöresel lezzetler ve hamur işleri de içeren kahvaltı servis edilmektedir. Konuklar kahvaltılarını tesisin keyifli yeşil bahçesinde yapabilirler. Tesis yetkilileri tüm misafirlere araç kiralama konusunda ve çevrede düzenlenen turlar hakkında bilgi vermektedir. Otopark alanı özel araçları ile gelen konuklar için ücretsizdir

Esen Hotel Cunda
Esen Hotel Cunda

Ayvalık - 14 Misafir Yorumu

10
586 TL
En Uygun Fiyat
keyboard_arrow_right

Esen Hotel Cunda Cunda

Küçük Otel - Ayvalık - 14 Misafir Yorumu

Cunda Esen Hotel Ailesi olarak Cunda merkeze yürüyüş mesafesinde zeytinliklerin içerisinde yer alıyoruz. Cunda'nın Ayvalık'ın ve denizler güzeli Ege'nin panoramasına hakim konumdayız. Misafirlerimize sessiz sakin ve doğal bir ortamda hizmet sunuyoruz ... Cunda Esen Hotel Ailesi olarak Cunda merkeze yürüyüş mesafesinde zeytinliklerin içerisinde yer alıyoruz. Cunda'nın Ayvalık'ın ve denizler güzeli Ege'nin panoramasına hakim konumdayız. Misafirlerimize sessiz sakin ve doğal bir ortamda hizmet sunuyoruz

Ender Otel
Ender Otel

Ayvalık - 2 Misafir Yorumu

10
235 TL
En Uygun Fiyat
keyboard_arrow_right

Ender Otel Cunda

Otel - Ayvalık - 2 Misafir Yorumu

Ayvalık'ta yer alan Ender Hotel, sokak manzaralı bir teras ve geniş bir bahçe sunmaktadır. Tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Hotel Ender'in açık renklerde dekore edilmiş odaları, düz ekran uydu TV ve klima içermektedir. Özel banyoda duş ve saç kurutma makinesi yer ... Ayvalık'ta yer alan Ender Hotel, sokak manzaralı bir teras ve geniş bir bahçe sunmaktadır. Tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Hotel Ender'in açık renklerde dekore edilmiş odaları, düz ekran uydu TV ve klima içermektedir. Özel banyoda duş ve saç kurutma makinesi yer almaktadır. Ender Hotel'de 24 saat açık resepsiyon ve ücretsiz ulaşım servisi sunulmaktadır. Tesiste sağlanan diğer imkanlar arasında ortak salon, ütü hizmeti ve çamaşır yıkama olanakları bulunmaktadır. Otel bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur. Güne zengin bir kahvaltıyla başlayabilirsiniz. Atıştırmalık büfesi ise hızlı atıştırmalıklar için idealdir

Cunda Paradise Hotel
Cunda Paradise Hotel

Ayvalık - 64 Misafir Yorumu

10
276 TL
En Uygun Fiyat
keyboard_arrow_right

Cunda Paradise Hotel Cunda

Butik Otel - Ayvalık - 64 Misafir Yorumu

Cunda Paradise Hotel, Balıkesir’e bağlı Ayvalık Cunda’da yer almaktadır. Cunda Paradise Hotel, tüm yıl boyunca açık olup toplamda 15 oda ile misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Cunda Paradise Hotel misafirlerinin nakit ödeme seçeneğinin yanında kredi, kartı ile de ödeme ... Cunda Paradise Hotel, Balıkesir’e bağlı Ayvalık Cunda’da yer almaktadır. Cunda Paradise Hotel, tüm yıl boyunca açık olup toplamda 15 oda ile misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Cunda Paradise Hotel misafirlerinin nakit ödeme seçeneğinin yanında kredi, kartı ile de ödeme seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca 0 – 6 yaş arası çocuklar ücretsiz, 7 – 12 yaş arası çocuklar ise %50 indirimle konaklama imkanına sahiptir. Cunda Paradise Hotel tesis özellikleri olarak 7/24 hizmet veren resepsiyon, yemyeşil bahçe içerisinde odalar, dağ manzarası, emanet kasa, ücretsiz wi – fi bağlantılı internet, konferans salonu, oda servisi, ücretsiz misafir otoparkı, sigara içilmeyen oda, televizyon odası, açık havuz ve çocuk havuzu, uyandırma servisi gibi hizmetleri bulunmaktadır. Cunda Paradise Hotel’in standart olarak sunduğu oda özellikleri ise; balkon, banyo – tuvalet, çalışma masası, eşya dolabı, saç kurutma makinesi, havlu, wi – fi bağlantılı internet, klima, oda temizlik hizmetleri, telefon, uydu yayını bulunan televizyon. Cunda Paradise Hotel denize yaklaşık 175 metre mesafede olup, Edremit Körfez Havalimanı’na ise 120 kilometre mesafede yer almaktadır

Cunda Otel Tavsiyeleri

10

Cunda Sır Hotel

Aylin celep - 20 Mayıs 2019, Pazartesi 11:59

Bahçesi huzur verici

Odaları çok temiz. Her isteğimiz aksatılmadan bizlere ulaştı. Özellikle çarşıya yakın olması tercih edici baş sebeplerden ve otelin bahçesi çok huzur verici. Çocuklu aileler bahçe katında kalırsa çocuk odada uyurken siz bahçede oturup çayınızı yudumlayabilirsiniz.

10

Lemon Garden Cunda

Nisa Çeteci - 7 Nisan 2019, Pazar 16:33

Huzurlu bir mekan

Temiz ve çok huzurlu bir mekan. Nilgün Hanım’ın ilgi ve alakası ayrıca bizi çok memnun etti. Deniz manzarasıyla uyanmak isteyenlerin tercih etmesi gereken bir yer.

10

Amantes Cunda Butik Otel

Suphi Yavuzkaplan - 28 Ekim 2018, Pazar 13:47

İnanılmaz temiz

Mükemmel. Aracım 3 gün sonra aklıma geldi her yere yürüme mesafesinde. Çok ilgili bir işletme ve inanılmaz temiz.

10

Cunda Aday Otel

Meral Öz - 26 Temmuz 2018, Perşembe 19:19

Turunç reçeli muhteşem

Dün tesadüf eseri akşam saati gördük ve hemen yerleştik. Merkeze bu kadar yakın olup bu kadar temiz bir otel yoktur sanırım. İşletmecisi çok anlayışlı ve güler yüzlü el emeği ile yaptığı sabun kesesini hediye etmesi ince bir jest.. Kahvaltısı harika ve doyurucu akşamüzeri 5 gibi anca acıktık... Mutlaka herkese tavsiye ederim... Turunç reçeli muhteşemmm...

2

Cunda Morisi Otel

Çiçek - 17 Temmuz 2018, Salı 14:51

Oda temizliğinden ücret istediler

2 gece kaldık, odalar çok küçük çocuklu ailelere önermiyorum. Konum iyiydi fakat otel olarak çok eksikleri vardı. Tuvaletten gelen lağım kokusu kötüydü. Kahvaltı zayıftı. Günlük oda temizliğinden ücret istediler.

10

Bal Konak Otel

Bugra Brly - 10 Temmuz 2018, Salı 13:52

Her şey yepyeni ve tertemiz

Otel yeni açılmasına rağmen eşimle birlikte kalmaya karar verdik. Bizi çok sıcak bir şekilde karşıladılar. Manzaralı odayı tercih ettik. Otel tam bir tarihi Cunda havasında her şey yepyeni ve tertemizdi. Gerçekten dinlendirici bir havası var. 1 gece kalmış olsak bile buna gerçekten değdi.

Cunda Otel Yorumları

Cunda Sır Hotel
Cunda Sır Hotel

9.3 - 16 Misafir Değerlendirdi

300 TL
Lemon Garden Cunda
Lemon Garden Cunda

10 - 5 Misafir Değerlendirdi

230 TL
Amantes Cunda Butik Otel
Amantes Cunda Butik Otel

10 - 1 Misafir Değerlendirdi

376 TL
Cunda Aday Otel
Cunda Aday Otel

10.0 - 18 Misafir Değerlendirdi

250 TL
Cunda Morisi Otel
Cunda Morisi Otel

7.3 - 3 Misafir Değerlendirdi

294 TL
Bal Konak Otel
Bal Konak Otel

9.1 - 11 Misafir Değerlendirdi

200 TL
Cunda Svila Otel
Cunda Svila Otel

10 - 1 Misafir Değerlendirdi

223 TL
Cunda Roka Otel
Cunda Roka Otel

9.4 - 56 Misafir Değerlendirdi

140 TL
King Aegeus
King Aegeus

10 - 2 Misafir Değerlendirdi

451 TL
Tutku Pansiyon
Tutku Pansiyon

8.7 - 6 Misafir Değerlendirdi

200 TL

Cunda Hakkında

Yakınındaki Yerler