Konumunuz alınıyor lütfen bekleyin...
Kullanıcı Girişi
Yanlış bir e-posta adresi girdiniz.
Şifrenizi hatalı tuşladınız.
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Lütfen geçerli bir e-mail adresi girin.
Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalı.
Ad soyad alanı hatalı, lütfen kontrol edin.
Şifre Hatırlatma
Yanlış bir e-posta adresi girdiniz.
Lütfen kayıt olurken kullandığınız e-posta adresini yazınız. Şifreniz bu adrese gönderilecektir.
Yükleniyor
Kapat
  • Yakınımdaki Oteller
  • Son Aramalar
Bağlantı Kopyalandı
KAPAT

Kadırga Koyu Gezilecek Yerler

Kadırga Koyu

Kayıt bulunamadı.

Tıpkı bir akvaryumu andıran Kadırga Koyu, ılık ılık esen rüzgarı eşliğinde ve dalga sesleriyle unutulmaz bir tatil sunuyor.

Kadırga Koyu gezilecek yerler tarihi mekanlar listenizde ilk olarak koya yakın olan Assos'u ekleyebilirsiniz. Assos Antik Kenti'nin tarihine mutlaka tanık olmanızı öneririz. Surlarla çevrili olan antik kent, sağlamlığını günümüzde de korumaktadır. Assos Antik Kenti'nin en önemli kalıntısı Apollon Tapınağı'dır.

Bir diğer gezi noktanız ise Behramkale Köyü olabilir. Assos Antik Kenti'nin hemen yanında bulunuyor Behramkale Köyü. Köydeki Athena mabedi tarihi gerçekliğiyle beğeninizi kazanacak. Behramkale Köyü, turistler tarafından yoğun bir ilgi gördüğü için yaz sezonlarında hareketlenmeye başlar ve bu hareketlilik yaz sonuna kadar devam eder. Turistlerin sürekli ziyaret ettiği bir bölge olması, köyde cafelerin, otellerin ve hediyelik eşya dükkanlarının açılmasını sağlamıştır. Behramkale Köyü, otantik yapıdaki evleriyle de beğeninizi kazanacak.

Tuzla Çayı üzerinde bulunan Behramkale Köprüsü de Kadırga Koyu gezilecek yerler listenize dahil olabilir. Behramkale Köprüsü çok eski zamanlarda aktif olarak kullanılmaktaydı. Günümüzde ise turistlerin ziyaret noktalarından biridir.

person
sort
Ücretsiz Uygulamamız
Türkiye'de en iyi tatili planlamanın en hızlı ve keyifli yolu.
Yeni Liste Ekle
Bitti
Yeni Liste Ekle
Yeni liste oluşturuldu