Konumunuz alınıyor lütfen bekleyin...
Kullanıcı Girişi
Yanlış bir e-posta adresi girdiniz.
Şifrenizi hatalı tuşladınız.
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Lütfen geçerli bir e-mail adresi girin.
Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalı.
Ad soyad alanı hatalı, lütfen kontrol edin.
Şifre Hatırlatma
Yanlış bir e-posta adresi girdiniz.
Lütfen kayıt olurken kullandığınız e-posta adresini yazınız. Şifreniz bu adrese gönderilecektir.
Yükleniyor
Kapat
  • Yakınımdaki Oteller
  • Son Aramalar
Bağlantı Kopyalandı
KAPAT

Kapadokya Restoranları

Kapadokya Restoranları - Yemek Yenilecek Yerler

Dört mevsim turistlerin yoğun ilgisini gören Kapadokya, tarihinin ve doğal güzelliğinin yanı sıra zengin mutfağından lezzetler sunan restoranlarıyla da beğeni kazanmaktadır.

Yıl içerisinde binlerce turiste ev sahipliği yapan Kapadokya, yöresel lezzetleriyle damaklara hitap ediyor. Kapadokya bölgesinin hemen hemen noktasında yöresel lezzetleri tadabileceğiniz restoranlar bulunuyor.

Kapadokya tatiliniz boyunca gidebileceğiniz restoranların arasında birkaç tanesini sizlere tanıtacağınız. Bahsettiğimiz yerlere gidip, farklı lezzetleri damağınızla buluşturmadan tatilinize kesinlikle son vermeyin.

Ziggy Cafe: Kapadokya mutfağının en seçkin yemeklerini sunan Ziggy Cafe, aynı zamanda bölgenin en iyi hizmet veren mekanlarından… Yöresel yemeklerin yanı sıra salata, makarna, meze çeşitlerinin de bulunduğu Ziggy Cafe'de yemeğinize likörler ve kokteyller eşlik edecek. Mekan Ürgüp'e bağlı olan Tevfik Fikret Caddesi üzerinde yer alıyor.

Hanodası Restaurant: Göreme'de bulunan Hanodası Restaurant, birbirinden lezzetli yemekleriyle damağınıza hitap edecek. Pidelerden çömlek peynirine, nohutlu dolma mantıdan çömlekte kuru fasulyeye kadar birçok lezzeti tadabileceğiniz mekan, harika manzarasıyla da beğeninizi kazanacak.

Şömine Restaurant: Ürgüp'ün sıklıkla tercih edilen mekanlarından biridir Şömine Restaurant. Yaz aylarından 270 kişi, kış aylarında ise 80 kişi ağırlayabilen restoran 1990 yılından bu yana hizmet veriyor. Aynı zamanda Kapadokya mutfağını masalarınıza taşıyor.

Lil'a Restaurant: Geniş bir menüye sahip olan Lil'a Restaurant, Nevşehir-Uçhisar'da gidebileceğiniz mekanların başında geliyor. Sadece Kapadokya değil, Türk mutfağının en seçkin ve en lezzetli yemeklerinin yanı sıra alakart menüsü ve özel tatlarıyla da beğeninizi kazanacak Lil'a Restaurant. Mekan, Uçhisar'a bağlı olan Tekelli Mahallesi'nde yer alıyor.

Dimrit Cafe Restaurant: Ürgüp'ü kuş bakışı izleyebileceğiniz bir manzaraya sahiptir Dimrit Cafe Restaurant. Hem açık hem de kapalı alanda yemek yeme imkanı sunan mekanda birbirinden lezzetli yemekleri denerken, aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışına da bayılacaksınız. Dimrit Cafe Restaurant, Tevfik Fikret Caddesi üzerinde bulunuyor.

person
sort
Ücretsiz Uygulamamız
Türkiye'de en iyi tatili planlamanın en hızlı ve keyifli yolu.
Yeni Liste Ekle
Bitti
Yeni Liste Ekle
Yeni liste oluşturuldu