Konumunuz alınıyor lütfen bekleyin...
Kullanıcı Girişi
Yanlış bir e-posta adresi girdiniz.
Şifrenizi hatalı tuşladınız.
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Lütfen geçerli bir e-mail adresi girin.
Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalı.
Ad soyad alanı hatalı, lütfen kontrol edin.
Şifre Hatırlatma
Yanlış bir e-posta adresi girdiniz.
Lütfen kayıt olurken kullandığınız e-posta adresini yazınız. Şifreniz bu adrese gönderilecektir.
Yükleniyor
Kapat
  • Yakınımdaki Oteller
  • Son Aramalar
Bağlantı Kopyalandı
KAPAT

Maşukiye Restoranları

Maşukiye Restoranları - Yemek Yenilecek Yerler

Her mevsim farklı güzelliklere bürünen Maşukiye, özellikle kısa tatiller için tercih edilen tatil bölgelerinden biridir.

Maşukiye, şehrin karmaşasından biraz uzaklaşmak isteyenler tarafından tercih edilir. Doğasının güzelliği karşısında insanı cezbeden Maşukiye'de yemek yiyebileceğiniz birçok mekan vardır. Özellikle alabalık restoranlarının bulunduğu bölgede her damağa hitap eden yemekler de mevcuttur. İşte Maşukiye'de yemek yiyebileceğiniz mekanlar:

Maşukiye Şelale Restaurant: Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği için tercih edebileceğiniz Maşukiye Şelale Restaurant, zengin menüsüyle damağınıza hitap edecek bir mekandır. Sakin, salaş ve romantik bir tarzı olan restoranın açık alanı da bulunuyor ve özellikle çocuklu aileler tarafından tercih ediliyor. Yemyeşil bir doğa ve tertemiz bir havada yenen yemekler sizlere kendinizi iyi hissettirecek.

Maşukiye Cansu Alabalık Tesisleri: Farklı damak tatlarına hitap eden Maşukiye Cansu Alabalık Tesisleri yılın her mevsimi açıktır. Izgara çeşitlerinden salata çeşitlerine ve tatlı çeşitlerine kadar lezzetli yemekler yiyeceğiniz tesis, Maşukiye'ye geldiğinizde mutlaka uğramanız gereken bir mekan.

Saklı Bahçe Restaurant: Otantik bir tarzı olan Saklı Bahçe Restaurant, yemyeşil bir vadinin içerisinde yer almaktadır. Şelale manzaralı olan mekan tur operatörlerinin uğrak yeridir. Hem ekonomik hem de lezzetli yemekler istiyorsanız Saklı Bahçe Restaurant'ı tercih etmenizi öneririz. Mekanın 250 kişilik kapalı alanı da bulunuyor.

Vadi Restaurant: 1975 yılından bu yana Maşukiye'de hizmet veren Vadi Restaurant, bölgenin büyük restoranlarının başında geliyor. Maşukiye'nin en güzel manzaralarından birine sahip olan Vadi Restaurant'ta kahvaltı menüsü, alakart menü ve grup menüsü mevcut.

person
sort
Ücretsiz Uygulamamız
Türkiye'de en iyi tatili planlamanın en hızlı ve keyifli yolu.
Yeni Liste Ekle
Bitti
Yeni Liste Ekle
Yeni liste oluşturuldu