Konumunuz alınıyor lütfen bekleyin...
Kullanıcı Girişi
Yanlış bir e-posta adresi girdiniz.
Şifrenizi hatalı tuşladınız.
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Lütfen geçerli bir e-mail adresi girin.
Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalı.
Ad soyad alanı hatalı, lütfen kontrol edin.
Şifre Hatırlatma
Yanlış bir e-posta adresi girdiniz.
Lütfen kayıt olurken kullandığınız e-posta adresini yazınız. Şifreniz bu adrese gönderilecektir.
Yükleniyor
Kapat
  • Yakınımdaki Oteller
  • Son Aramalar
Bağlantı Kopyalandı
KAPAT

Olimpos Yapılacak Şeyler

Olimpos Yapılacak Şeyler - Aktiviteler

Olympos Aktivite Merkezi

  • Aktivite - Eğlence
  • I
  • Olimpos
0 kişi tavsiye yazdı Olympos Aktivite Merkezi

Kadir'in Ağaç Evleri'nin yıllardır sahip olduğu tecrübe ile hayata geçirdiği Olympos Aktivite Merkezi artık Olympos tatilini daha hareketli hale getiriyor. ...

Escape Adventures

  • Aktivite - Eğlence
  • I
  • Olimpos
0 kişi tavsiye yazdı Escape Adventures

Akdeniz'in kıyısında, bakir bir doğa ve binlerce yıllık bir tarih ile çevrili Olimpos'ta tatil yapacakları birbirinden keyifli aktiviteler bekliyor.
Binlerce yıllık bir tarihe sahip olan ve eski bir Likya kenti olan Olimpos, Antalya'da, Kemer ile Adrasan arasında yer alıyor. Muhteşem bir doğa ile iç içe olan Olimpos'u her yıl yerli yabancı binlerce turist ziyaret ediyor.

Olimpos'ta tatil yapmayı planlıyorsanız sizi birbirinden keyifli aktiviteler bekliyor. İşte bunlardan bazıları...

Bölgenin en önemli antik kentlerinden biri olan Olimpos Antik Kenti'ni gezmek, Olimpos'ya yapmanızı önerdiğimiz ilk şeylerden biri. Helenistik döneme ait kalıntıların yer aldığı antik kentte gezerken kendinizi zaman yolculuğuna çıkmış gibi hissedeceksiniz.

Olimpos'ta yapmanızı önerdiğimiz ilk şeylerde biri de Çıralı'da bulunan Yanartaş'ı görmek. Mitolojiye konu olan Yanartaş, hiç sönmeden devamlı yanan bir gaz kaynağı esasen.

Antalya Olimpos'ta bakir doğayı keşfetmek, yürüyüşler yapmak en güzel aktivitelerden. Ayrıca masmavi bir denizle buluşan Olimpos sahilinde güneşin tadını çıkarabilir, gün boyu denizde yüzebilirsiniz.

Olimpos sahili koruma alanı olduğundan burada restoran veya kafe gibi mekanlar bulma şansınız yok. Bu nedenle sahile inerken yanınıza içecek ve yiyecek gibi şeyler gibi almayı unutmayın.

Bungalow otel ve pansiyonların bulunduğu bölgede akşamları keyifle içkinizi içip müzik dinleyebileceğiniz, dans edebileceğiniz mekanlar bulunuyor. Bu mekanları keşfedebilir, doyasıya eğlenebilirsiniz.

Olimpos'a yakın konumda bulunan Çıralı, Adrasan ve Kemer gibi tatil beldelerini de gezmek yapabileceğiniz şeyler arasında.

person
sort
Ücretsiz Uygulamamız
Türkiye'de en iyi tatili planlamanın en hızlı ve keyifli yolu.
Yeni Liste Ekle
Bitti
Yeni Liste Ekle
Yeni liste oluşturuldu