Konumunuz alınıyor lütfen bekleyin...
Kullanıcı Girişi
Yanlış bir e-posta adresi girdiniz.
Şifrenizi hatalı tuşladınız.
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Lütfen geçerli bir e-mail adresi girin.
Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalı.
Ad soyad alanı hatalı, lütfen kontrol edin.
Şifre Hatırlatma
Yanlış bir e-posta adresi girdiniz.
Lütfen kayıt olurken kullandığınız e-posta adresini yazınız. Şifreniz bu adrese gönderilecektir.
Yükleniyor
Kapat
  • Yakınımdaki Oteller
  • Son Aramalar
Bağlantı Kopyalandı
KAPAT

Sakarya Restoranları

Sakarya Restoranları - Yemek Yenilecek Yerler

Yeşilin her tonunu görebileceğiniz harika bir tatil sunan Sakarya, birbirinden güzel mekanlarıyla da damağınıza hitap edecek.

Genellikle kısa tatiller ve hafta sonu geziler için değerlendirilen Sakarya, birbirinden farklı lezzetleriyle aklınızı başınızdan alacak. Her biri sıcak atmosfere sahip olan Sakarya restoranlarında çeşitli tatları damağınızla buluşturabilirsiniz.

Sakarya restoranları ve yemek yenilecek mekanları özellikle şehir merkezine konuşlanmış olsa da, her ilçesi ve beldesinde de yoğun bir şekilde bulunmaktadır. Yani Sakarya'nın neresinde olursanız olun, dilediğiniz yemekleri bulabileceğiniz bir restoranla karşılaşabilirsiniz.

Altındere Alabalık: Akyazı ilçesindeki Cumhuriyet Mahallesi, Bıçkı Sokak'ta bulunan Altındere Alabalık Restoran'a gidip, yeşil bir doğanın çevrelediği bir ortamda alabalık keyfi yapabilirsiniz. Altındere alabalık Restoran'da çorbalardan ızgaralara, tatlılardan garnitürlere birçok lezzeti tadabilirsiniz.

Beylik Kebap: Eğer canınız lahmacun ve kebap gibi şeyler istiyorsa Adapazarı'nda yer alan Beylik Kebap Salonu'na gidebilirsiniz. Yenidoğan Mahallesi, Bosna Caddesi üzerinde bulunan kebapçı, pide ve kebap çeşitleriyle harika bir öğle yemeğinde değerlendirilebilecek bir mekan.

Saklı Köşk: Köfte ve mantının en doğru adreslerinden biri Saklı Köşk… Sapanca METEM Meslek Lisesi'nin hemen yanında olan Saklı Köşk'te en lezzetli köfte ve mantıları tadabilirsiniz.

Hacı Kervansaray: Tatlı faslına geçtiğinizde rotanızı Hacı Kervansaray'a çevirebilirsiniz. Birbirinden güzel tatlıları denerken billuriye ismindeki tatlıyı da mutlaka damağınızla buluşturmalısınız. Belki de daha önce duymadığını billuriyeye kesinlikle bayılacaksınız. Hacı Kervansaray, Merkez'deki belediye arkasında bulunuyor.

person
sort
Ücretsiz Uygulamamız
Türkiye'de en iyi tatili planlamanın en hızlı ve keyifli yolu.
Yeni Liste Ekle
Bitti
Yeni Liste Ekle
Yeni liste oluşturuldu