Konumunuz alınıyor lütfen bekleyin...
Kullanıcı Girişi
Yanlış bir e-posta adresi girdiniz.
Şifrenizi hatalı tuşladınız.
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Lütfen geçerli bir e-mail adresi girin.
Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalı.
Ad soyad alanı hatalı, lütfen kontrol edin.
Şifre Hatırlatma
Yanlış bir e-posta adresi girdiniz.
Lütfen kayıt olurken kullandığınız e-posta adresini yazınız. Şifreniz bu adrese gönderilecektir.
Yükleniyor
Kapat
  • Yakınımdaki Oteller
  • Son Aramalar
Bağlantı Kopyalandı
KAPAT

Sapanca Restoranları

Sapanca Restoranları - Yemek Yenilecek Yerler

İstanbul'a yakınlığı sebebiyle özellikle kısa tatiller için tercih edilen Sapanca'da birbirinden güzel birçok restoran bulunmaktadır.

Güzel bir köy kahvaltısıyla güne başlayacağınız Sapanca, birbirinden güzel restoranları ve lokantalarıyla yöresel lezzetleri başta olmak üzere, Türk mutfağının en benzersiz yemeklerini de sunmaktadır. Sapanca'da bulunduğunuz günlerde bölgede yer alan mekanlara giderek birbirinden farklı yemekleri damağınıza buluşturabilirsiniz. Sapanca'nın neyi meşhur ve hangi mekanları ünlü sorularına bu sayfamızda cevap vereceğiz.

Sapanca Göl Evi: Hafta sonları Sapanca'ya gelenlerin uğrak mekanı olan Sapanca Göl Evi, deneyimli bir ekibe sahip. Kaliteli bir hizmet sunan mekan, Sapanca Gölü kıyısında yer alıyor ve 7 farklı mönüsüyle her damağa hitap ediyor. Sapanca Göl Evi Kırkpınar mevkisine bağlı olan Hasanpaşa Mahallesi'nde yer alıyor.

Natürköy Sapanca: Mahmudiye Köyü'nde yer alan Natürköy Sapanca, yemyeşil bir doğaya karşı konuşlanmış mekanlardan biridir. Restoran sadece yemekleriyle değil, aynı zamanda yürüyüş parkurları ve mini futbol sahasıyla da spor yapma imkanı tanıyor. Natürköy Sapanca'da düğün, nişan ve seminer gibi özel davetlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Kıyı Cafe & Restaurant: Kırkpınar mevkiinde bulunan Kıyı Cafe & Restaurant, sabahları açık büfe kahvaltı hizmetinin yanı sıra öğle ve akşam yemekleri için de sıklıkla tercih edilmektedir. Kıyı Cafe & Restaurant, sadece lezzetleriyle değil sahip olduğu konumuyla da beğeninizi kazanacak.

Gülizar Restaurant Sapanca: Öğle veya akşam yemeklerinizi doğayla iç içe geçirmek istiyorsanız Gülizar Restaurant Sapanca'nın zengin menüsünü keşfedebilirsiniz. Gülizar Sokak'ta yer alan mekanı kahvaltı için de tercih edebilirsiniz. Güler yüzlü personelinin yanı sıra sunumlarıyla da beğeninizi kazanacak bir mekan Gülizar Restaurant Sapanca.

Green Blue Restaurant: 2006 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden Green Blue Restaurant, serpme köy kahvaltısı yapabileceğiniz mekanlardan biri. Restoran deneyimli bir ekibe sahip. Green Blue Restaurant'ın zengin menüsündeki lezzetlerini öğle ve akşam yemeklerinizde tadabilirsiniz. Mekan Kırkpınar mevkiinde yer alıyor.

Sapanca'nın en meşhur yemeklerini yiyebileceğiniz bu restoranlara zaman ayırıp yeni tatları damağınızla buluşturabilirsiniz.
person
sort
Ücretsiz Uygulamamız
Türkiye'de en iyi tatili planlamanın en hızlı ve keyifli yolu.
Yeni Liste Ekle
Bitti
Yeni Liste Ekle
Yeni liste oluşturuldu